تبلیغات
yas - مصاحبه با یاس!

مصاحبه با یاس!

جمعه 4 آذر 1390 07:58 ب.ظ

نویسنده : erfan aghaee
 

یه مصاحبه با یاس که خیلیا می خوان بدونن  جواب یاس به این سوالا چیه؟

مدیر وبسایت : اولین حرفتون به طرفدارانتون ؟

یاس : انشاالله که خوب باشین و همه چیز براتون روبراه باشه .

مدیر وبسایت : از اینکه میبینین آهنگاتون توی جامعه روی مردم تثایر میزاره چه حسی بهتون دست میده ؟

یاس : واقعا نمیدونم چی بگم ، این رو قبلا هم گفته بودم ، میدونی یک زمانی بودش که من این آهنگها رو میخوندم برای اوقات فراغتم بود و خیلی جدی دنبالش نمی کردم و لی بعد از مدتی که ادامه دادم و دیدم که چه نتیجه ای خوبی دارم از کارام میگیرم و میتونم تا به این حد با آهنگام تاثیر گذار باشم و تصمیم گرفتم که دیگه به صورت جدی دنبالش رو بگیرم و تا به اینجا یک کار خیلی خوب بوده و از ته دلم آرزو میکنم که از این به بعد هم همین  باشه برای هموطنان عزیزم .

مدیر وبسایت  : برخورد مردم با شما به عنوان یک رپر توی خیابون یا توی مترو یا .... چیه ؟

یاس : والا من چون زیاد کلیپ ندادم و به اون صورت چهره من برای مردم شناخته شده نیست  و به اون صورت هم نمیبینم که مردم بیان به طرفم . ولی همون کسانی هم که من رو میشناسن و به طرف من میان با روی خوش ازم استقبال میکنن  که همین برای من بسیار خوشحال کننده هست.

مدیر وبسایت : وقتی که توی خیابون راه میرین و میبینین که آهنگاتون رو توی خونه یا توی مغازه یا ماشین میزارن چه حسی بهتون دست میده ؟

یاس : این دیگه من رو خیلی خوشحال میکنه ، حالا شاید بعضی ها این فکر رو بکنن که بعد از مدتی که آهنگات  و توی ماشینها  میشنوی خیلی تکراری باشه ولی واقعا برای من هر آهنگ جدیدم که میاد و توی ماشین ها میشنوم اونقدر ذوق میکنم که نگو ، حتی بعضی وقتها تپش قلبم میگیره .

مدیر وبسایت  : راسته که با یک رپر آمریکایی قرار هستش که بخونید ؟

یاس : والله هنوز هیچی مشخص نیستش.

مدیر وبسایت  : درباره آلبوم جدیدتون توضیح میدین ؟ مثلا با کسی جدید خوندید یا نه تنهایی یا موضوعش اجتماعی هستش یا با موضوعی جدید یا ....؟

یاس : اونم هنوز مشخص نیستش ، ولی چند تا از آهنگام حاضر هستش که با کسی کار نکردم ولی احتمالا در این آلبوم با آمین کار کنم .

مدیر وبسایت : انتظار شما از طرفدارانتون چیه ؟

یاس : من کی باشم که بخوام انتظار داشته باشم ، طرفدارای من همیشه هوای من و داشتن . واقعا نمیدونم چی بگم . با ایمیل ها با نظرات با حرفهاشون واقعا من و شرمنده میکنن که اینقدر از حرفاشون انرژی میگیرم و همین هم هستش که باعث میشه که پر قدرت تر از همیشه پای دفترم باشم و بنویسم .

با تشکر از وبسایت یاس۰۲
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -